Producenci

Płyn na kuny odstraszacz koncentrat 50 ml - Arox

Dostępność: brak towaru
Cena: 29,89 zł 29.89
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.28571
Producent: AROX
Kod produktu: 5902341009535

Opis

Płyn na kuny odstraszacz koncentrat 50 ml - Arox

Produkt w postaci koncentratu służący do odstraszania kun, dzików i zwierzyny płowej (jelenie, sarny, daniele) oraz kretów i nornic. Zwierzęta wyczuwają substancje zapachowe preparatu co powoduje ucieczkę z miejsca jego zastosowania. Skutecznie odstrasza kuny z szop, składzików narzędziowych i innych budynków gospodarczych. Sprawdzi się również w budynkach mieszkalnych, w garażach, na strychach czy pod tarasami. Koncentrat skutecznie odstraszy kuny przed bytowaniem w urządzeniach i pojazdach. Preparat działa po 4 dniach od zastosowania produktu.

Dziki i zwierzyna płowa (m.in. jelenie, sarny, daniele)

Koncentrat jest skuteczny jako środek odstraszający na polach golfowych, cmentarzach i boiskach piłkarskich. Zabezpiecza teren do 8 tygodni przy bezdeszczowych warunkach.

Krety i nornice:
Pomaga ograniczyć bytowanie kretów i nornic na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Okres działania do 6 tygodni.

Sposób stosowania

Przed użyciem wstrząsnąć.

Dziki i zwierzyna płowa (m.in. jelenie, sarny, daniele):

Wykonać oprysk na całość powierzchni w ilości 50 ml koncentratu do rozcieńczenia w 2-3 l wody/100 m2. Bariera zapachowa: rozcieńczyć 20 ml koncentratu w 0,5 l wody i opryskać pas o szerokości ok. 2 m jako bariera zapachowa wokół chronionego terenu o powierzchni 100 m2.

Kuny:

Ustawić szklankę lub korytko ze szmatką nasączoną lub oblaną preparatem. W przypadku gryzienia kabli posmarować przewody preparatem nierozcieńczonym.

Krety i nornice:

Zdjąć ziemię z kopca aż do odsłonięcia kanału wejściowego i wlać płyn do środka otworu w dawce 20 ml koncentratu. Następnie przykryć kanał zdjętą uprzednio ziemią aby zapach rozchodził się wewnątrz korytarzy. Działa natychmiast po zastosowaniu. Zabiegi należy powtarzać po każdorazowym opadzie deszczu.

Hasło ostrzegawcze: Nie dotyczy.

Piktogramy określające rodzaj zagrożenia: Nie dotyczy.

Składniki niebezpieczne: Nie dotyczy.

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: Nie dotyczy.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:

P102 Chronić przed dziećmi.
P260 Nie wdychać rozpylonej cieczy.

Informacje uzupełniające o zagrożeniach:

EUH208 Zawiera geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

  • Firma: Arox
  • Produkt oryginalny
  • Opakowanie pojemność: płyn 50 ml

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium