Producenci

Środek chwastobójczy na ścieżki i podjazdy 1L - Roundup

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 38,57 zł 38.57
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 2.9
Producent: SUBSTRAL
Kod produktu: 5411773159034

Opis

Środek chwastobójczy na ścieżki i podjazdy 1L - Roundup

Gotowy do użycia środek chwastobójczy w wygodnym pojemniku z opryskiwaczem. Szybko zwalcza chwasty z podjazdów i chodników - pierwsze efekty widoczne na roślinie już po 6 godzinach od zastosowania.

Najważniejsze cechy Roundup Ścieżki i Podjazdy Środek Сhwastobójczy:

  • produkt gotowy do użycia z wygodnym opryskiwaczem
  • szybki i skuteczny
  • pierwsze efekty już po 6 godzinach

Roundup Ścieżki i Podjazdy to środek chwastobójczy doskonały do punktowego zwalczania chwastów na ścieżkach, podjazdach, chodnikach, tarasach. Pierwsze objawy działania widoczne już po 6 godzinach. Zamieranie chwastów następuje po około 3 tygodniach. Produktu słabo pobierany przez korzenie roślin, w związku z tym nie występuje żadne niebezpieczeństwo dla roślin następczych.

Jak stosować: 

1 litr gotowego produktu wystarczy na opryskanie powierzchni do 30m2.

Środek stosować po wschodach chwastów, przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych. Opryskiwać chwasty, aż do całkowitego pokrycia cieczą. Po zastosowaniu środka nie wykonywać żadnych prac uprawowych przez najlepiej okres 2-3 tygodni, najwcześniej można je wykonać po 10 dniach od wystąpienia objawów działania środka. 

W przypadku dostania się środka na części zielone roślin uprawnych następuje ich uszkodzenie, a nawet całkowite zniszczenie. Dlatego szczególnie ważne jest prawidłowe przeprowadzenie opryskiwania, tzn. w dzień bezwietrzny i z zastosowaniem osłon zapobiegawczych zwiewaniu rozpylonej cieczy użytkowej na rośliny uprawne rosnące w pobliżu.

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 15-50 ml/m2.

Maksymalna liczba zabiegów w okresie wegetacyjnym: 1.

Środek stosować punktowo maksymalnie do 10% przeznaczonej do oprysku powierzchni.

Substancje aktywna:

  • glifosat - związek z grupy aminofosfonianów - 7,2 g/l (0,71%);

  • kwas pelargonowy - związek z grupy kwasów alifatycznych - 20,4 g/l (2,0%).

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie. 

Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

  • Firma: Roundup
  • Produkt oryginalny
  • Opakowanie pojemność: 1L

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium