Producenci

Nasiona dostępne na taśmie to prosty sposób na szybki wysiew ulubionych odmian warzyw bez potrzeby ich późniejszego przerywania i przerzedzania na grządce. Niewątpliwą zaletą nasion na taśmie jest szybkość ich wysiewu. Wygodną w użyciu taśmę z nasionami można dowolnie przycinać i układać zagospodarowując przestrzeń grządek czy pojemników w jak najbardziej optymalny sposób. Taśmy nasienne to również gwarancja optymalnej wilgotności nasion podczas ich kiełkowania.

Wyrastające rośliny już od samego początku rosną w optymalnych odległościach od siebie co znacząco wpływa na ich plonowanie. Wysiew nasion na taśmie jest prosty, wystarczy dopasować długość taśmy do długości grządki warzywnej, następnie umieścić taśmę w podłożu i lekko przysypać na głębokość podaną na opakowaniu (będzie ona różna w zależności od gatunku warzyw). Taśmy w podłożu ulegają biodegradacji. Nasiona na taśmie to optymalny sposób wysiewu zarówno dla hobbistów jak i profesjonalistów. 

W ofercie sklepu posiadamy nasiona na taśmie takich gatunków jak: pietruszka, pietruszka naciowa, rzodkiewka, ogórek, sałata, marchew, pomidor czy burak ćwikłowy.

Nasiona na taśmie

Rzodkiewka Carmen nasiona na taśmie 6m - TORAF Rzodkiewka Carmen nasiona na taśmie 6m - TORAF
Producent: TORAF
Cena:

4,45 zł

zobacz więcej
Burak Opolski nasiona na taśmie 6m - TORAF Burak Opolski nasiona na taśmie 6m - TORAF
Producent: TORAF
Cena:

4,50 zł

zobacz więcej

Sklep Ogrodniczy Raj Ogrodnika w ofercie posiadamy Nasiona Warzyw marek: WegAna, Legutko, Biopon, Vilmorin, PlantiCoPolan, SpójniaLobelia, Toraf, Torseed. Zamówienia on-line, szybka realizacja i wysyłka w 24h - kurier, paczkomat. Wysyłka na terenie całej Polski: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Lublin i inne. Szybkie płatności, płatność przy odbiorze, bezpłatna dostawa powyżej 250 zł.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl